Wednesday, 18 March 2015

What to wear for Maturita


Ahojte,

tak a je to za mňou. Písomná maturita.
Aby som bola úprimná. Keď som bola mladšia, som mala pocit, že to budem viac prežívať. A keď som dnes, s úplnym pokojom odovzdávala testy a slohy. Neprežívala som to.
A dnes tu stojím ako maturantka, ktorá sa vážne nevie už dočkať kedy bude preč. A to ešte len minulý polrok som uvažovala, že ako veľmi mi bude stredná chýbať. Dnes som si uvedomila, že mi nebude chýbať. Nič. Ak som si už nič iné neodniesla z nej, tak aspoň to učivo čo som si rvala do hlavy počas 4 rokov. Teraz sa cítim ako na takej ceste, stojím niekde v strede, už mám niečo odžité a pomaly idem vopred neznámu. Nebojím sa.

Hello,

so the first part of Maturita is over.
To be honest. When I was younger I have always though I will be so stressed, but today as I handed the finished tests like a boss. No stress.
And now, standing here like a senior, who cannot wait to have the high school years over. It's very interesting, only last semester I was thinking how much I will miss school. Today I realized, no. I won't miss anything. Nothing. All I take with me from school is knowledge. Now I feel like standing on a road, somewhere in the middle of way, I am slowly walking ahead of unknow. I am not afraid.


Ale aby som sa držala názvu príspevku, iba vám v krátkosti ukážem čo som mala oblečené počas týchto dvoch dňoch.
But back to the post name, I am going to show you what I wore last two days.

outfit č.1
včera na SJL
yesterday for Slovak languagenohavice- F&F, topánky- Primark, tričko- secondhand

outfit č. 2
dnes na ANJ
today for English language
 

sukňa- Primark, tričko, taška- secondhand, topánky- ?

Dúfam, že sa páči. Čo by ste si, alebo čo ste si vy obliekli?

love,
Ceci
xxx

No comments:

Post a Comment